suluada.jpg
Özel Tekne Turları 2.png

Suluada Özel Tekne Turu

Adrasan'da tatilinizi mi planlıyorsunuz? Ülkenin Akdeniz kıyısındaki bu muhteşem sayfiye yeri, sessiz ve sakin tatiller için olmazsa olmaz bir seçenektir. Adrasan, keşfedilecek ilginç bir kasaba olmasının yanı sıra, ziyaret edilecek birçok yakın şehirle birlikte inanılmaz derecede sakin bir sahile sahip olmasıyla da popülerdir.

Suluada Özel Tekne Turu, size Suluada sahilindeki güzel saklı koyları keşfetmek için mahremiyet ve iyileştirilmiş hizmet ile eşsiz bir fırsat sunuyor. Akdeniz'in mavi sularında yüzmek için birkaç saatliğine bir tekne kiralayın, hatta birkaç günlüğüne inanılmaz küçük adalara ve tenha koylara yelken açın. Daha fazlasını öğrenmek ister misin? Bugün bizimle iletişime geçin ve Side'de özel ve unutulmaz bir deneyim için mevcut tüm seçenekleri size sunmamıza izin verin.

ADR-01-1.jpg

SULU - 01

Bodrum Özel Tekne Turları.png

SULU - 04

ADR-02-9.jpg

SULU - 02

Bodrum Özel Tekne Turları.png

SULU - 05

Bodrum Özel Tekne Turları.png

SULU - 03

Bodrum Özel Tekne Turları.png

SULU - 6

SULUADA GÜNLÜK ÖZEL TEKNE TURU

Suluada sahili, yüzmek için mükemmel olan küçük bozulmamış koylar, koylar ve adalarla doludur. Olağanüstü doğal güzellikleri ile popüler olan bu yüzme noktaları, denizde bir keşif arıyorsanız, ziyaret etmek için ideal yerlerdir. Bir tekne kiralayarak, tüm bu büyüleyici yerleri ziyaret edebilir, arkadaşlarınızla veya ailenizle biraz eğlenebilir veya rahatlayabilirsiniz.

Filomuz, her büyüklükteki gruba ev sahipliği yapmak için farklı boyutlarda birden fazla tekne içerir. Tüm tekneler incelikle tasarlanmıştır ve konfor, stil ve lüks açısından en zorlu beklentileri bile karşılayabilir. Side'de hayalinizdeki tekne kiralamanın nasıl olduğunu bize bildirin, uzman ekibimiz size en uygun seçenekleri sunacaktır. En iyi özelliği, Özel Tekne turu ile  dilediğiniz gibi planlamakta özgür olmanızdır. Bu nedenle, gemide hangi yemeklerin ve içeceklerin tadını çıkarmak istediğinizi ve hangi diğer hizmetleri dahil etmek istediğinizi bize bildirmekten çekinmeyin.

SULUADA HAFTALIK ÖZEL TEKNE TURU

Daha abartılı bir deneyim istiyorsanız, Suluada özel tekne turu hizmetleri haftalık kiralama için de mevcuttur. Her sabah kendinize ait yüzen otelinizde uyanın ve Akdeniz'in sularında yelken açarken ayrıcalık ve mahremiyetin tadını çıkarın. Grubunuzun büyüklüğünden bağımsız olarak, teknede daha küçük ve daha büyük gruplar kalabilir. Sorularınızı bugün bize gönderin ve Suluada özel tekne kiralama hizmetleri hakkında daha fazla bilgi alın.

Bir veya daha fazla gün için tekne kiralamak her zaman yüksek maliyetle ilişkilendirilmez. Aslında, tekne kiralama tamamen özelleştirilebilir deneyimlerdir. Başka bir deyişle, maliyet, yiyecek, içecek ve ekstra hizmetler açısından ne eklemek istediğinize bağlıdır. Her durumda, deneyimli ekipten kaliteli hizmet alacağınızdan, keyifli ve unutulmaz bir gün geçireceğinizden emin olun.

Adres

Bölgeler

Beşem Turizm - TÜRSAB NO: 4278

Eksen Turistik Yatırımlar Tic. Ldt Şti.

Armutalan Mahallesi 114. Sokak

No:1/A

Marmaris / Muğla

Telefon: 0 534 403 04 50

TÜRSAB_NO-removebg-preview.png
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

© 2014 - 2022 Tüm Hakkı tr.onlineexcursions.com 'a aittir.