Marmarissss.jpg
Özel Tekne Turları 2.png

Marmaris Özel Tekne Turu

Marmaris Özel Tekne Turu ya da diğer bir adı olan Marmaris Özel Tekne Kiralama seçeneği pandemi döneminde oldukça popüler olan bir turdur. Sadece siz ve sevdiklerinizle birlikte size özel bir tur olmaktadır. Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki teknelerimizi inceledikten sonra aşağıda yazan rezervasyon hattımızdan bizi aramak olacaktır.

 (Lütfen tekne ayrıntılarını görmek için resimlere tıklayınız. )

marmaris özel tekne turu 2.jpg

MRM - 01

Marmaris Özel Tekne Turu - F 5.JPG

MRM - 04

Marmaris Özel Tekne Turu B 12.jpg

MRM - 02

Marmaris Özel Tekne Turu D 7.jpg

MRM - 05

Marmaris Özel Tekne Turu C 11.jpg

MRM - 03

Marmaris Özel Tekne Turu E 6.jpg

MRM - 6

Marmaris Özel Tekne Turu Fiyatları 2022

Sitemizde her bütçeye uygun Marmaris Özel Tekne Turu Fiyatları 2022 bulabilirsiniz. Her teknenin boyutu, verdiği servisi, yemekleri ve kalkış saatleri farklıdır. Rotaları da değişiklik göstermektedir.  Bu sebeple özel tekne fiyatları farklılık göstermektedir. Özel turlarımızda otel servisimiz bulunmamaktadır. Misafirlerimiz ile teknelerimizin kalkacağı limanda buluşmaktayız. Teknelerimizde öğle yemeği fiyatlara dahildir. İçecekler tekne tiplerine göre dahil olmaktadır. Bazı teknelerimizde içecekler dahil iken bazı teknelerimizde dahil değildir. En ayrıntılı bilgiyi bizleri rezervasyon hattımızdan aradığınızda alabilirsiniz.

Marmaris Özel Tekne Turu Rezervasyon

Bizleri Marmaris Özel Tekne Turu Rezervasyon hattımızdan aradığınızda rezervasyon ekibimiz sizlere seçmiş olduğunuz tekne hakkında ayrıntılı bilgi verecektir. Bizleri aramadan önce yukarıdaki tekne resimlerini tıklayarak tekne resimlerine bakıp hangi teknenin size uygun olduğuna bakabilirsiniz. Aradığınızda sizlere seçmiş olduğunuz tekne hakkında detaylı bilgileri vereceğiz. Her tekne farklı kişi kapasitesine sahiptir. Rezervasyon işlemi sırasında teknemizi diğer misafirlerimize satışa kapatmak için sizlerden bir kısım kaparo istenecektir. Kalan ödemeyi tur günü nakit olarak tekne kaptanlarımıza yapabilirsiniz.

Özel Tekne Turu Rotaları

Kalabalık tekne turu istemeyen misafirlerimiz Özel Tekne Turu Rotaları ile daha kişiye özel turları seçmektedir. Teknelerimizin hepsinin kalkış yeri Marmaris'tir. Bazı teknelerimiz marinadan kalkarken, bazıları Marmaris Merkezden, bazıları ise Marmaris Uzunyalı mevkiinden kalkmaktadır. Tur sonrası geri dönüş yaptıkları liman her zaman sabah kalktıkları liman olmaktadır. Teknelerimizin kendi sabit rotaları bulunmaktadır. her rotada 5 tane yüzme molası verilen koylar bulunmaktadır. Genel rota şu şekildedir: Cennet Adası, Amos, Kumlubük, Turunç ve Yeşil Deniz olmaktadır. Bazen misafirlerimiz 5 tane koyda kısa yüzme molaları vermek yerine daha az koyda daha fazla süre yüzmek istemektedirler. Rota içerisinde kalmak kaydıyla bunu yapabilirsiniz.

Covid-19 Tedbirleri

Her teknemiz tur bitiminde dezenfektan ve UVL cihazı ile özenle dezenfekte edilmektedir. Kaptanlarda dahil olmak üzere tüm personelin düzenli sağlık kontrolü ve testleri yapılmaktadır. Yemek pişirilen alana görevli personel harici kimse alınmamaktadır. Görevli personel maske, eldiven ve bone takmaktadır. Kullanılan mutfak ekipmanları kullanım sonrası hijyen kurallarına uygun şekilde temizlenmekte ve bir sonraki kullanıma kadar hijyenik olarak saklanmaktadır. Teknelerimizde dezenfektan istasyonları bulunmaktadır.

Blog yazılarımızı okumak isterseniz burayı tıklayabilirsiniz

Adres

Bölgeler

Beşem Turizm - TÜRSAB NO: 4278

Eksen Turistik Yatırımlar Tic. Ldt Şti.

Armutalan Mahallesi 114. Sokak

No:1/A

Marmaris / Muğla

Telefon: 0 536 503 0 533

* MARMARİS

* FETHİYE

* KEMER

* SİDE

* ALANYA

TÜRSAB_NO-removebg-preview.png
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

© 2014 - 2021 Tüm Hakkı tr.onlineexcursions.com 'a aittir.