Marmarissss.jpg
Özel Tekne Turları 2.png

Marmaris Özel Tekne Turu

Marmaris Özel Tekne Turu hizmetlerimiz ile uygun fiyatlara en iyi yelken deneyimini yaşayabilir ve her anınızı değerlendirebilirsiniz. Tatiliniz için özel deniz yolculuğunu bir seçenek olarak görüyorsanız, şanslısınız! Tekne kiralama hizmetlerimiz; teknelere, seyahat süresine, grubunuzun büyüklüğüne, rotalara ve ekstra hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Profesyonellerden oluşan bir ekibi ve yılların deneyimini bir araya getirerek size ve sevdiklerinize tamamen özel bir kaçamak tasarlayabiliriz. Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Aşağıdaki seçenekleri kontrol edin ve sorgunuzu bugün bize gönderin!

 (Lütfen tekne ayrıntılarını görmek için resimlere tıklayınız. )

marmaris özel tekne turu 2.jpg

MRM - 01

MRM-06-11.jpeg

MRM - 04

Marmaris Özel Tekne Turu B 12.jpg

MRM - 02

Marmaris Özel Tekne Turu E 6.jpg

MRM - 05

Marmaris Özel Tekne Turu C 11.jpg

MRM - 03

MRM-08-7.jpg

MRM - 6

MARMARİS GÜNLÜK ÖZEL TEKNE TURU

Marmaris çevresindeki bozulmamış koyları keşfederken ve güzel adaları ziyaret ederken bir günlüğüne kalabalıktan uzaklaşın, hatta özel bir günü kutlayın. Marmaris Günlük Özel Tekne Turu, paranızın karşılığını alabileceğiniz, ancak benzersiz bir deneyim için mükemmel bir seçenektir. Gözlerden uzak koylarda yüzmenin keyfini çıkarın, hatta Marmaris çevresindeki masmavi koyların sularında yüzün ve teknelerimizden birinde en güzel anıları yaşayın.

Özel tekne filomuz, büyüklüğü ne olursa olsun tüm grubunuzu ağırlayabilir ve mürettebat tarafından sunulan iyileştirilmiş hizmet sayesinde kendinizi özel hissetmenizi sağlar. Tekneyi eğlence ve dinlenme dolu bir gün geçirmek, hatta birkaç günlüğüne aradığınız mahremiyetin ve ayrıcalığın tadını çıkarmak için kiralayabilirsiniz. Açık hava yemek alanları, güneşlenme salonları, güvertedeki barlar, ferah ve zarif bir şekilde dekore edilmiş kabinler, özel geziniz sırasında bekleyebileceğiniz özelliklerden bazıları.

MARMARİS HAFTALIK ÖZEL TEKNE TURU

Marmaris'te tamamen benzersiz ve ayrıcalıklı bir deneyime ihtiyacınız varsa, haftalık olarak tekne kiralamayı da tercih edebilirsiniz. “Yüzen otelinizi” seçin ve kendinize her sabah denizin masmavi sularında uyanma şansı verin.

Haftalık kiralamalar, istek ve isteklerinize bağlı olarak tamamen özelleştirilebilir. Bu nedenle teknenin boyutunu, yemek veya içecekleri, kullanmak isteyebileceğiniz balıkçılık veya şnorkelli yüzme ekipmanı gibi ekipmanları seçebilir ve istediğiniz diğer hizmetleri ekleyebilirsiniz.

Marmaris'teki teknelerimizden biriyle yelken açmayı seçerken kaliteden hiçbir şekilde ödün vermemelisiniz. Hizmetlerimiz yüksek profesyonellik standartları ile karakterize edilir. Tekne kiralama tamamen kişiye özel olduğundan, kabin sayısını ve teknenin özelliklerini seçebilirsiniz. Bu nedenle her bütçeye uygun seçenekler mevcuttur. Size mümkün olan en düşük maliyetle mümkün olan en iyi çözümü sunabilmemiz için hayalinizdeki tekne kiralama deneyiminin nasıl olduğunu bize bildirin. Bugün sorgulayın ve benzeri olmayan bir deneyimle tatilinizi yükseltin.

Adres

Bölgeler

Beşem Turizm - TÜRSAB NO: 4278

Eksen Turistik Yatırımlar Tic. Ldt Şti.

Armutalan Mahallesi 114. Sokak

No:1/A

Marmaris / Muğla

Telefon: 0 536 503 0 533

TÜRSAB_NO-removebg-preview.png
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

© 2014 - 2021 Tüm Hakkı tr.onlineexcursions.com 'a aittir.