kemer.jpg
Özel Tekne Turları 2.png

Kemer Özel Tekne Turu

Akdeniz'in Türkiye'nin güney kıyısındaki en önemli yaz destinasyonlarından biri olan Kemer, gezginlere birçok deneyim sunuyor. Denizin inanılmaz mavi sularını keşfetmek, şüphesiz Kemer'de tercih edilebilecek en iyi seçeneklerden biridir. Kemer Özel Tekne Turu, size yaşayabileceğiniz en güzel anıları sunmak için burada. İki kişilik romantik bir kaçamak mı yoksa daha fazlası için eğlenceli bir gün mü? Önemli değil! Ne aradığınızı bize bildirin, uzman ekibimiz sizin için mükemmel özel tekne turu deneyimini planlayacaktır.

 ( Teknelerimiz 2022 yaz sezonunda rezervasyona açılacaktır )

Bodrum Özel Tekne Turları.png

KMR - 01

Bodrum Özel Tekne Turları.png

KMR - 04

Bodrum Özel Tekne Turları.png

KMR - 02

Bodrum Özel Tekne Turları.png

KMR - 05

Bodrum Özel Tekne Turları.png

KMR - 03

Bodrum Özel Tekne Turları.png

KMR - 6

Kemer'de bizimle özel tekne turu yaparken, kiralama sürenizi seçmekte özgürsünüz. Örneğin, birkaç saatlik özel bir deniz yolculuğunu, konaklamalı tam gün, hatta bir hafta boyunca yelken deneyimi yaşamayı tercih edebilirsiniz. Kemer'deki bu tekne kiralama deneyimini nasıl hayal etmiş olursanız olun, bunu gerçekleştirmek için buradayız. Daha fazla bilgi arıyorsanız, bugün bizimle iletişime geçin. Size mevcut tüm seçenekleri sunmaktan ve tartışmaktan mutluluk duyacağız.

KEMER GÜNLÜK ÖZEL TEKNE TURU

Sahildeki bazı muhteşem koyları keşfederken mahremiyetin tadını çıkarmak istiyorsanız, Kemer'de günlük özel tekne turu mükemmeldir. Denizin turkuaz sularında yüzün, ortamın doğal güzelliğini ortaya çıkarın ve tamamen özel ve sofistike bir ortamda arkadaşlarınız veya ailenizle eğlenin. Bu hizmet aynı zamanda özel bir günü kutlamanın ve bazı değerli anılar yaratmanın inanılmaz bir yoludur.

Tekne sizin tarafınızdan özel olarak kiralandığından, deneyiminizi kişiselleştirebilir ve yemek ve içecekleri, rotayı ve yüzme duraklarını, seyahatin süresini seçebilir ve ayrıca çiçek veya çiçek gibi keyfini çıkarmak istediğiniz bazı ekstra hizmetleri ekleyebilirsiniz. müzik.

KEMER GÜNLÜK ÖZEL TEKNE TURU

Teknelerimiz haftalık özel tekne turu için de uygundur. Tekneler boyut ve özellikler bakımından çeşitlilik gösterir, böylece gereksinimlerinize ve kişisel tercihlerinize daha iyi uyanı seçebilirsiniz. Haftalık özel tekne kiralarken, bölgenin en şirin ve bozulmamış koy ve adalarından bazılarında yüzmeyi bekleyebilirsiniz. Tekne Akdeniz'in heybetli sularına açılırken güvertede dinlenin ve sevdiklerinizle biraz eğlenin.

Kemer'de tekne kiralamak muhtemelen yaşayabileceğiniz en özel deneyimlerden biridir. Ancak bunun için bir servet ödemenize gerek yok. Özel deneyimler planlama ve sunma konusundaki uzun yıllara dayanan deneyimimizle, size mükemmel kalite ve fiyat dengesini sunabiliriz. Bize sorunuzu gönderin ve Kemer'de rüya gibi ve unutulmaz bir tekne kiralama için her şeyi organize edelim.

Adres

Bölgeler

Beşem Turizm - TÜRSAB NO: 4278

Eksen Turistik Yatırımlar Tic. Ldt Şti.

Armutalan Mahallesi 114. Sokak

No:1/A

Marmaris / Muğla

Telefon: 0 534 403 04 50

TÜRSAB_NO-removebg-preview.png
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

© 2014 - 2022 Tüm Hakkı tr.onlineexcursions.com 'a aittir.