kekova.jpg
Özel Tekne Turları 2.png

Kekova Özel Tekne Turu

Büyüleyici turkuaz sular, enfes koylar, kusursuz bir kozmopolit atmosfer ve tabii ki en güzel haliyle doğa. Kekova, her yıl olağanüstü güzelliğini keşfetmek isteyen daha fazla ziyaretçi çeken Türkiye'nin Akdeniz kıyılarının en büyüleyici liman kentlerinden biridir. Bunun en iyi yollarından biri, bir tekne kiralayarak, Kekova'nın büyüleyici ve bozulmamış koylarını ve berrak turkuaz sularını keşfetmek için kendinizi özgür bırakmaktır.

 ( Teknelerimiz 2022 yaz sezonunda rezervasyona açılacaktır )

KKV-01-3.jpg

KKV - 01

Bodrum Özel Tekne Turları.png

KKV - 04

Bodrum Özel Tekne Turları.png

KKV - 02

Bodrum Özel Tekne Turları.png

KKV - 05

Bodrum Özel Tekne Turları.png

KKV - 03

Bodrum Özel Tekne Turları.png

KKV - 6

Kekova Özel Tekne Turu günlük veya haftalık kiralama için mevcuttur. Grubunuz ne kadar büyük olursa olsun, teknelerimiz taleplerinizi tam olarak karşılayabilir ve beklentilerinizi tam olarak karşılayabilir. Teknede beş yıldızlı hizmetle kendinizi şımartın, zarif bir şekilde dekore edilmiş güvertelerde rahatlayın, Akdeniz'in masmavi sularına dalın ve uzun süre kalıcı anılar biriktirin.

KEKOVA GÜNLÜK ÖZEL TEKNE TURU

Kekova'da tatil tamamen dinlenme ve keyif demektir. Bu nedenle, bir tekne kiralamaktan daha iyi bir yol nedir? Sektörde uzun yıllara dayanan deneyime sahip uzman ekibimiz, siz ve sevdikleriniz için mükemmel kaçamağı planlamaya hazır. Bu özel ve tamamen özel deneyimi tatil listenize ekleyerek Kekova'daki günlerinizi özel kılın. Daha da iyisi, abartılı ve ultra lüks bir ortamda doğum günlerini, yıldönümlerini veya evlilik tekliflerini kutlamak için bir tekne kiralayabilirsiniz.

Sorularınızı bugün bize gönderin ve size mevcut tüm seçenekleri sunalım. Filomuz farklı boylarda teknelerden oluşmaktadır. Kaliteden ödün vermediğimiz için eğitimli bir ekipten olağanüstü bir hizmet bekleyebilirsiniz. Geniş kabinler ve zarif dış mekan eğlence alanları, rahatlama ve keyif alma duygunuzu en üst düzeye çıkarmak için özenle tasarlanmıştır. Daha fazlasını öğrenmek ister misin? Bizimle iletişime geçin ve hayalinizdeki Göcek tekne kiralama hayalinizi

KEKOVA HAFTALIK ÖZEL TEKNE TURU

Kekova, özellikle her köşesinde şaşırtıcı bir doğal güzelliğe sahip olmasıyla ünlüdür. Koyları keşfederken kendinize zaman ayırın ve haftalık özel tekne turu ile her küçük koyda ve koyda yüzün. Bu hizmet, unutulmaz deneyimler, eşsiz duygular ve heybetli Akdeniz manzarasını vaat ediyor. İhtiyacınız olan şey mahremiyetse, ekibimiz eğlenceli ve özel anlarla dolu özel bir yelken haftası düzenlemenize yardımcı olabilir.

Özel Tekne Turu mutlaka yüksek maliyet anlamına gelmez. Aslında Kekova Özel Tekne Turu hizmetlerimiz bütçenize göre ayarlanabilir. Fiyatlar, seyahatin süresine, teknenin büyüklüğüne, kiralama sırasında olmasını istediğiniz yemek ve içeceklerin yanı sıra keyfini çıkarmak istediğiniz diğer ekstra özel hizmetlere bağlıdır. Bu nedenle, bu özel deneyim, bireysel tercihlere ve ihtiyaçlara göre tamamen özelleştirilebilir.

Adres

Bölgeler

Beşem Turizm - TÜRSAB NO: 4278

Eksen Turistik Yatırımlar Tic. Ldt Şti.

Armutalan Mahallesi 114. Sokak

No:1/A

Marmaris / Muğla

Telefon: 0 534 403 04 50

TÜRSAB_NO-removebg-preview.png
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

© 2014 - 2022 Tüm Hakkı tr.onlineexcursions.com 'a aittir.