kaş.jpg
Özel Tekne Turları 2.png

Kaş Özel Tekne Turu

Akdeniz'in mavi sularıyla yıkanan şirin Kaş köyü, özellikle balıkçılık, dalış ve yatçılık için popüler bir destinasyondur. Sahil boyunca uzanan doğal güzellikler ve berrak sular, keşif ve eğlenceli anlar için mükemmel bir zemin sağlar. Kaş Özel Tekne Turu istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ekibimiz, en zorlu beklentileri bile karşılayan büyüleyici, eğlenceli ve özel bir tekne kiralama planlamanıza yardımcı olabilir.

 ( Teknelerimiz 2022 yaz sezonunda rezervasyona açılacaktır )

KAŞ-01-6.jpg

KAŞ - 01

Bodrum Özel Tekne Turları.png

KAŞ - 04

Bodrum Özel Tekne Turları.png

KAŞ - 02

Bodrum Özel Tekne Turları.png

KAŞ - 05

Bodrum Özel Tekne Turları.png

KAŞ - 03

Bodrum Özel Tekne Turları.png

KAŞ - 6

Sahildeki saklı koyları ve koyları keşfedin, denizin serinletici sularında yüzün ve lüks ve sofistike ile eş anlamlı bir teknede profesyonel bir ekipten özel bakım ve hizmetlerin tadını çıkarın. Filomuzda, siz ve sevdiklerinizin hayalini kurduğunuz her şeyin keyfini çıkarabilmeniz için farklı ebat ve tarzlarda tekneler bulunmaktadır. Daha fazlasını öğrenmek ister misin? Bizimle iletişime geçin ve özel fiyatların ve birinci sınıf hizmetlerin keyfini çıkarın.

KAŞ GÜNLÜK ÖZEL TEKNE TURU

Kaş sahilindeki en güzel koyları keşfetmek ve Akdeniz'in turkuaz sularında yüzmek ister misiniz? Doğum günü mü yoksa yıldönümü mü kutluyorsunuz? Kaş tatilinizde Kaş Özel Tekne Turu ile gününüzü çok özel kılın. Teknelerimiz sizi yüzmek ve eğlenmek için en nefes kesici noktalara götüren günübirlik turlar için hazırdır. Lüks eşyalarla dekore edilmiş teknelerimiz, deneyimlerinizi bir üst seviyeye taşımak ve size gerçekten eşsiz ve özel anılar sunmak için hazır.

Daha da iyisi, Kaş'taki tekne kiralama hizmetlerimiz, ihtiyaç ve tercihlerinize göre kolayca ayarlanabilir. Küçük gruplardan büyük gruplara ve özel yemek ve içeceklerden müşteri hizmetleri ekibimiz Akdeniz'de rüya gibi bir kaçamak organize etmenize yardımcı olabilir.

KAŞ HAFTALIK ÖZEL TEKNE TURU

Kaş'ta ayrıcalıklı, üst düzey bir özel konaklama seçeneği arıyorsanız, haftalık olarak özel tekne turu da mevcuttur. Denizin masmavi sakin sularıyla çevrili olmanın nasıl bir his olduğunu öğrenin, saklı koyları ve koyları keşfedin, aradığınız her şeye sahip bir teknede arkadaşlarınızla veya ailenizle rahatlayın ve eğlenin. Haftalık Özel Tekne Turu, maksimum düzeyde mahremiyetle tatilin tadını çıkarmak isteyenler için idealdir.

Eşsiz ve unutulmaz deneyimler sunma konusunda uzmanlaştığımız için, Kaş'ta hayalinizdeki tekne kiralamayı gerçekleştirebiliriz. Bu deneyimin bütçesini buna göre yemek ve içeceklerinizi, seyahatinizin süresini ve keyfini çıkarmak istediğiniz ekstra hizmetleri ekleyerek ayarlayın. Kaş'ta tekne kiralayarak anılarınızı yükseltin, tatilinizin tadını çıkarın ve ayrıcalıklı hizmet alın.

Adres

Bölgeler

Beşem Turizm - TÜRSAB NO: 4278

Eksen Turistik Yatırımlar Tic. Ldt Şti.

Armutalan Mahallesi 114. Sokak

No:1/A

Marmaris / Muğla

Telefon: 0 534 403 04 50

TÜRSAB_NO-removebg-preview.png
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

© 2014 - 2021 Tüm Hakkı tr.onlineexcursions.com 'a aittir.