fethiye.jpg
Özel Tekne Turları 2.png

Fethiye Özel Tekne Turları

Fethiye Özel Tekne Turları sadece ailesi ve arkadaşları ile tekne turuna çıkmak isteyen misafirlerimizin En Popüler Fethiye Tekne Turu olmaktadır. Kalabalık tekne turları yerine daha kişiye özel tekne turları ile daha sakin ve huzurlu bir gün geçirmiş olacaksınız. Her bütçeye uygun teknelerimiz ve zengin içerikleri ile sizlere huzurlu bir tekne turu deneyimi yaşatmak istiyoruz. Tek yapmanız gereken size uygun tekneyi seçip tekne kodunu alarak bizleri rezervasyon hattımızdan aramak olacaktır.

 ( Teknelerimiz 2022 yaz sezonunda rezervasyona açılacaktır )

Bodrum Özel Tekne Turları.png

FTY - 01

Bodrum Özel Tekne Turları.png

FTY - 04

Bodrum Özel Tekne Turları.png

FTY - 02

Bodrum Özel Tekne Turları.png

FTY - 05

Bodrum Özel Tekne Turları.png

FTY - 03

Bodrum Özel Tekne Turları.png

FTY - 6

Fethiye Özel Tekne Turu Fiyatları

Fethiye özel Tekne Turu Fiyatları tekneden tekneye değişkenlik göstermektedir. Bunun sebebi her teknenin boyutu, hizmet verdiği kişi sayısı ve içeriğinin değişkenlik göstermesidir. Teknelerimizde değişmeyen tek şey üst düzey misafir memnuniyetidir. Fethiye Özel Tekne Turları portföyümüzdeki tüm tekneleri inceleyip size uygun olan tekneyi bulabilirsiniz. Her bütçeye uygun olarak oluşturduğumuz portföyümüzde tam gün tekne turları yanında Fethiye yarım günlük tekne turu fiyatları da gözünüze çarpacaktır. Misafirlerimiz bazen tam gün tekne turu istemediklerinden, bizlerde gelen talep karşısında listemize yarım günlük tekne turunu da aldık. 

Fethiye Özel Tekne Turları Rezervasyon

Fethiye Özel Tekne Turları Rezervasyon başlığı altında sizlere genel olarak nasıl rezervasyon yapacağınızı anlatacağız. Öncelikle tekne listemizdeki tüm tekneleri incelemenizi tavsiye ederiz. Size uygun olduğunu düşündüğünüz teknenin tekne kodunu bir yere not edin. Yukarıda yazan rezervasyon hattımızdan bizleri aradığınızda sizle görüşen rezervasyon sorumlumuz öncelikle sizlerden tekne kodunu soracaktır. Not ettiğiniz kodu görevliye verdikten sonra sizlere gerekli tüm tekne ve tur detayları anlatılacaktır. Sonrasında sizlerden bir miktar kaparo ve ayrıca devamlı kullandığınız bir mail adresi istenecektir. Bu mail adresine tur günü sizlere verilecek hizmet, teknenin 1 resmi ve ödeme dekontunuz gönderilecektir. Sizlerden maili okuduktan sonra eğer hata ya da yanlış yazılan bir şey yoksa 'onaylıyorum' yazıp cevaplamanız istenecektir. Kalan tutarı tur günü tekne kaptanımıza nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Fethiye Özel Tekne Turu Programı

Fethiye Özel Tekne Turu Programı genelde standart tekne turu programı olan Kızıl Ada, Boncuklu Koyu, Samanlık Koyu, Akvaryum Koyu ve Tarzan Koyu güzergahını takip etmektedir. Eğer Ölüdeniz Özel Tekne Turu yapmak istiyorsanız rota bu sefer Kelebekler Vadisi, Soğuk Su, Mavi Mağara, Nicholas Adası ve Deve Plajı olacaktır. Bu rota içerisinde daha az koyda daha fazla süre yüzme molası vermek isterseniz kaptanımız buna uyacaktır. 

Covid-19 Tedbirleri

Covid -19 Tedbirleri konusunda misafirlerimizin hassasiyetini biliyor ve buna göre teknelerimizde tüm hijyen kurallarına uyuyoruz. Her teknemiz tur bitiminden sonra, misafirlerini uğurladıktan sonra tekne dezenfektan işlemine başlamaktadır. Tüm tekne kaliteli dezenfektanlar ile ULV cihazları ile baştan aşağı dezenfekte edilmektedir. Mutfak personeli harici mutfağa kimse alınmamakta ve tüm personelin periodik sağlık kontrolleri yapılmaktadır. Yemek servisi sırasında personel eldiven ve maske kullanmaktadır. Tüm teknelerde dezenfektan istasyonları bulunmaktadır. Sizlerin sağlığı bizlerin kazanacağı paradan çok daha önemlidir. İçiniz rahat bir şekilde güzel bir gün geçireceğinize şüpheniz olmasın. Şimdiden sizlere iyi tatiller ve iyi eğlenceler diliyoruz.

Adres

Bölgeler

Beşem Turizm - TÜRSAB NO: 4278

Eksen Turistik Yatırımlar Tic. Ldt Şti.

Armutalan Mahallesi 114. Sokak

No:1/A

Marmaris / Muğla

Telefon: 0 536 503 0 533

TÜRSAB_NO-removebg-preview.png
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

© 2014 - 2021 Tüm Hakkı tr.onlineexcursions.com 'a aittir.