fethiye.jpg
Özel Tekne Turları 2.png

Fethiye Özel Tekne Turu

Türkiye'nin güzel Ege kıyılarında yer alan Fethiye, Türk nehir kıyısının en önemli kozmopolit tatil beldelerinden birini oluşturmaktadır. Bu şirin küçük kasaba, Ege'nin meşhur mavi sularıyla yıkandığından, sahili keşfetmenin bir tekne kiralamaktan daha iyi bir yolu yoktur. Fethiye Özel Tekne Turu hizmetlerimiz siz ve sevdikleriniz için çok sayıda seçenek sunmaktadır. Bir veya daha fazla gün için mükemmel kaçamağı planlayın ve lüks ve zarif bir teknede güneşin tadını çıkarırken bozulmamış koyları keşfedin.

Fethiye'de Özel Tekne Turu artık hiç olmadığı kadar kolay. Sizin için en iyi deneyimi organize edebilir ve size asla silinmeyecek anılar sunabiliriz. Yapmanız gereken tek şey, bize biraz daha ayrıntı göndermek ve her şeyi mükemmel bir şekilde planlamamıza izin vermek. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve mükemmel bir profesyonel ekibi bir araya getirerek, seyahatinizi kişiselleştirmeniz için çeşitli seçenekler sunuyoruz. Daha fazlasını öğrenmek ister misin? İşte seçenekler!

FTY-02-3.jpg

FTY - 01

Bodrum Özel Tekne Turları.png

FTY - 04

FTY-01-20.jpg

FTY - 02

Bodrum Özel Tekne Turları.png

FTY - 05

Bodrum Özel Tekne Turları.png

FTY - 03

Bodrum Özel Tekne Turları.png

FTY - 6

FETHİYE GÜNLÜK ÖZEL TEKNE TURU

Fethiye, en büyüleyici ve resim mükemmelliğindeki koy ve koylardan bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Günübirlik Özel Tekne Turu hizmetimiz ile Ege'nin masmavi sularına yelken açabilir ve eşsiz doğal güzelliğe sahip yüzme noktalarını keşfedebilirsiniz. En güzel yanı ise Fethiye'de Özel Tekne Turu rotanızı planlamak ve her yüzme molasında ne kadar zaman harcayacağınıza karar vermekte özgürsünüz.

Günlük tekne kiralama tamamen kişiselleştirilmiş bir deneyimdir. Yemek ve içecekleri grubunuzun tercih ve zevklerine göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, özel bir günü kutluyorsanız veya günü eşsiz ve unutulmaz kılmak istiyorsanız, her türlü ekstra hizmeti ekleyebilirsiniz. Çiçek süslemelerinden özel müziğe ve hatta lezzetli pastalara ve hamur işlerine kadar, deneyimi dilediğiniz gibi ayarlamaktan çekinmeyin. Filomuzda, zarif bir şekilde tasarlanmış ve son teknoloji ekipmanlara sahip her boyutta tekne bulunmaktadır.

FETHİYE HAFTALIK ÖZEL TEKNE TURU

Haftalık olarak özel tekne turu isteyenler için de hizmetlerimiz mevcuttur. Denizin mavi sularında uyanmak, kaçırmak istemeyeceğiniz bir duygudur. Küçük ve büyük grupları barındıracak şekilde değişen boyutlara sahip teknelerimizin sofistike tasarımı, deneyiminizi geliştirebilir ve size aradığınız ayrıcalık ve mahremiyeti sunabilir.

Fethiye'de hayalinizdeki özel tekne turu sadece birkaç tık ötede ve bir servete mal olmuyor! Tüm deneyim, ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize göre tamamen özelleştirilebilir olduğundan, bütçenizi de karşılayacak şekilde ayarlayabilirsiniz. İdeal kaçamağı planlayabilir ve size rekabetçi fiyatlar sunabiliriz. Sorgunuzu bugün bize gönderin ve Fethiye'deki tatilinizi özel ve unutulmaz kılın.

Adres

Bölgeler

Beşem Turizm - TÜRSAB NO: 4278

Eksen Turistik Yatırımlar Tic. Ldt Şti.

Armutalan Mahallesi 114. Sokak

No:1/A

Marmaris / Muğla

Telefon: 0 534 403 04 50

TÜRSAB_NO-removebg-preview.png
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

© 2014 - 2021 Tüm Hakkı tr.onlineexcursions.com 'a aittir.