Bodrum.jpg
Özel Tekne Turları 2.png

Bodrum Özel Tekne Turu

Bodrum'a geliyorsanız ve özel tekne turu yapılacaklar listenizdeyse doğru yerdesiniz! Bodrum, kozmopolit, hareketli ama özel atmosferiyle ünlüdür. Ege Denizi'nin sakin, mavi sularıyla yıkanan bu hareketli yazlık tatil yeri, denizle ilgili aktiviteler ve günübirlik tekne gezileri için idealdir. Daha da iyisi, Bodrum'dayken bir özel tekne turu yapabilir ve tatilinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Küçük gruplardan büyük gruplara ve normalden özel hizmetlere, Bodrum'da hayalinizdeki tekne kiralamayı ayarlayabiliriz.

Sahili, bazılarının bölgede en çok fotoğraflananlar arasında yer aldığı koylarıyla ünlü olduğundan, olağanüstü doğal güzellikleri nedeniyle Bodrum, tekneyle keşfedilecek en iyi yerlerden biridir. Bodrum Özel Tekne Turu hizmetlerimiz, tamamen özelleştirilebilir oldukları için en zorlu beklentileri bile karşılayabilir. Daha fazlasını öğrenmek ister misin? Bugün bilgi alın ve uygun fiyata en iyi özel tekne turu hizmetini alın.

 ( Teknelerimiz 2022 yaz sezonunda sizlerle olacaktır.)

Bodrum Özel Tekne Turları.png

BJV - 01

Bodrum Özel Tekne Turları.png

BJV - 04

Bodrum Özel Tekne Turları.png

BJV - 02

Bodrum Özel Tekne Turları.png

BJV - 05

Bodrum Özel Tekne Turları.png

BJV - 03

Bodrum Özel Tekne Turları.png

BJV - 6

BODRUM GÜNLÜK ÖZEL TEKNE TURU

Bodrum'daki tatiliniz boyunca Ege Denizi'nin güzel sularında bir gün, belki daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Filomuz, grubunuzun büyüklüğünden bağımsız olarak birden fazla seçenek sunar. Bu özel bir seyir olduğundan, tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre teknenin boyutunu ve özelliklerini seçmekten çekinmeyin. Yüzmek istediğiniz noktaların yanı sıra yemek ve içecekler de size kalmış.

Daha üst seviye bir deneyim için bir gecelik seyir deneyimi seçebilir ve denizde uyanmanın nasıl bir his olduğunu öğrenebilirsiniz. Teknenin geniş kamaraları ve zarif tasarımı, özel günleri kutlamak ya da sadece birkaç saat ya da eğlence dolu günlerin tadını çıkarmak için mükemmeldir.

BODRUM HAFTALIK ÖZEL TEKNE TURU

Bodrum Haftalık Özel Tekne Turu hizmetlerimiz haftalık kiralama için de mevcuttur. Yani Bodrum'da bir otelde kalmak yerine lüks ve modern bir teknede kalabilirsiniz. Hayalinizdeki tekne kiralamanın nasıl olduğunu bize bildirin ve Ege Denizi'nde haftalık kaçamağınızı tasarlamamıza izin verin. Gözlerden uzak koylarda yüzün, bozulmamış koyları keşfedin, arkadaşlarınız veya aile üyelerinizle gerçekten büyülü anılar yaratın ve gerekli lüks dokunuşlarla kendinizi pompalayın.

Bodrum'da Özel Tekne Turu hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bunun bir servet gerektirdiğini düşünüyor olabilirsiniz, ama hayır! Tekne kiralama, seyahat süresi, teknenin büyüklüğü, yemek ve içeceklerin yanı sıra ekstra özel hizmetler açısından tamamen özelleştirilebilir olduğundan, tekne kiralamanızı bütçenize uygun olarak tasarlayabilirsiniz. Yapılacak tek şey var! Bize ihtiyaçlarınız hakkında daha fazla bilgi gönderin, size mümkün olan en iyi fiyatla geri döneceğiz. Bodrum'daki ideal özel tekne deneyiminiz sadece birkaç tık uzağınızda!

Adres

Bölgeler

Beşem Turizm - TÜRSAB NO: 4278

Eksen Turistik Yatırımlar Tic. Ldt Şti.

Armutalan Mahallesi 114. Sokak

No:1/A

Marmaris / Muğla

Telefon: 0 536 503 0 533

TÜRSAB_NO-removebg-preview.png
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

© 2014 - 2021 Tüm Hakkı tr.onlineexcursions.com 'a aittir.