antalya.jpg
Özel Tekne Turları 2.png

Antalya Özel Tekne Turu

Antalya Özel Tekne Turu ile  Antalya tatilinizin tadını en iyi şekilde çıkarın. Kalabalıktan uzaklaşmak mı istiyorsunuz? Bozulmamış koylarda yüzmek ister misiniz? Özel bir günü kutluyor musunuz? Nedeni ne olursa olsun, Antalya'da özel tekne kiralamak bazı özel anılar yaratmanın en iyi yoludur. Uzun yıllara dayanan deneyim ve yüksek profesyonellik standartlarını koruyarak, deneyimlerinizi yükseltmeye ve sizi benzersiz hissettirmeye hazırız.

 ( Teknelerimiz 2022 yaz sezonunda rezervasyona açılacaktır )

Bodrum Özel Tekne Turları.png

ANT - 01

Bodrum Özel Tekne Turları.png

ANT - 04

Bodrum Özel Tekne Turları.png

ANT - 02

Bodrum Özel Tekne Turları.png

ANT - 05

Bodrum Özel Tekne Turları.png

ANT - 03

Bodrum Özel Tekne Turları.png

ANT - 6

Özel Tekne Turu hizmetlerimiz her türlü bireysel tercih ve ihtiyacı karşılayabilir. Bu deneyim tamamen özelleştirilebilir olduğundan, bütçe sizi ilgilendirmemelidir! Antalya'daki en iyi tekne kiralama hizmetini rekabetçi fiyatlarla alın ve yolculuğun her dakikasının tadını çıkarmak için kendinizi özgür bırakın. Daha fazlasını öğrenmek ister misin? İşte bilmeniz gereken her şey!

ANTALYA GÜNLÜK ÖZEL TEKNE KİRALAMA

Günlük kiralama için Antalya'da Özel Tekne Turu hizmeti verilmektedir. Özel bir seyir için birkaç saatliğine, hatta daha uzun bir seyir için günlük olarak bir tekne kiralamak, ömür boyu bir kez yaşanabilecek bir deneyimdir. Antalya, özellikle olağanüstü suları, güzel sahil şeridi ve yakınlardaki birçok seçkin ada ile ünlüdür. Rotanızı ve programınızı buna göre ayarlayın ve siz ve sevgili arkadaşlarınız veya aileniz için ideal günü planlama özgürlüğüne sahip olun.

En iyi kısmı bilmek ister misin? Antalya'da tekne kiralama konusunda seçenekleriniz sınırsız. Pratik olarak bu, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize en uygun tekneyi seçebileceğiniz anlamına gelir. Grubunuzun büyüklüğünden bağımsız olarak, filomuzda en küçük ve en büyük grupları barındırabilecek farklı büyüklükte tekneler bulunmaktadır. Ayrıca yemek ve içeceklere karar verebilir ve menüye kişisel bir dokunuş yapabilirsiniz. Özel bir anı kutluyorsanız veya sadece gününüzü özel kılmak istiyorsanız ekstra hizmetler talep edebilirsiniz. Ekibimiz isteklerinizi almaktan ve hayalinizdeki tekne gezisini gerçekleştirmekten çok mutlu.

ANTALYA HAFTALIK ÖZEL TEKNE KİRALAMA

Haftalık kiralama için de Antalya Özel Tekne Turu hizmeti verilmektedir. Akdeniz'in suları yelken için mükemmeldir. Geniş ve zarif bir şekilde dekore edilmiş teknelerimizden birinde tatilinizin keyfini çıkarın ve gerekli dozlarda ayrıcalık ve mahremiyet ile kendinizi pompalayın. Antalya sahilinin güzelliğini ortaya çıkarın, bölgenin en nefes kesici koylarından bazılarında yüzün, mürettebattan beş yıldızlı hizmetin tadını çıkarın ve asla silinmeyecek anılar yaratın.

Hiç özel bir teknede tatil yapmayı hayal ettiniz mi? Antalya'dayken bunu gerçekleştirebilirsin! Bugün bizimle iletişime geçin ve sizin için mükemmel özel kaçamağı planlayalım. Tekne kiralamanızı özelleştirin, ekstra hizmetler ekleyin, yüzme duraklarını seçin ve piyasanın en rekabetçi fiyatını alın.

Adres

Bölgeler

Beşem Turizm - TÜRSAB NO: 4278

Eksen Turistik Yatırımlar Tic. Ldt Şti.

Armutalan Mahallesi 114. Sokak

No:1/A

Marmaris / Muğla

Telefon: 0 534 403 04 50

TÜRSAB_NO-removebg-preview.png
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

© 2014 - 2021 Tüm Hakkı tr.onlineexcursions.com 'a aittir.