alanya.jpg
Özel Tekne Turları 2.png

Alanya Özel Tekne Turu

Öncelikle enfes sahiliyle ünlü olan Alanya, kıyı bölgesinin en güzel ve dinlendirici tatil beldelerinden biridir. Dünyanın dört bir yanından gezginler, doğal güzelliğini ortaya çıkarmak ve aynı zamanda cömert atmosferini hissetmek için bu büyüleyici kasabayı ziyaret ediyor. Alanya Özel Tekne Turu, Akdeniz'in sularıyla yıkanan bu kasabanın en iyi, saklı kısımlarını keşfetmeniz için size en özel yolu sunuyor. Bunu ilk elden deneyimlemeye hazır mısınız?

 ( Teknelerimiz 2022 yaz sezonunda rezervasyona açılacaktır )

Bodrum Özel Tekne Turları.png

ALN - 01

Bodrum Özel Tekne Turları.png

ALN - 04

Bodrum Özel Tekne Turları.png

ALN - 02

Bodrum Özel Tekne Turları.png

ALN - 05

Bodrum Özel Tekne Turları.png

ALN - 03

Bodrum Özel Tekne Turları.png

ALN - 6

Alanya'da hayalinizdeki tekne kiralama her zamankinden daha yakın. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve yüksek kaliteli hizmetler ve deneyimler sunmaya olan bağlılığımız, hayalinizi gerçekleştirmemize izin veriyor. Bir tekne kiralayın ve tenha koyları ziyaret etme, büyüleyici koylarda yüzme ve sahil çevresindeki adaları keşfetme şansını yakalayın. Alanya'da birkaç saat, bir gün, birkaç hatta bir haftalığına tekne kiralama hizmetlerimiz ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayabilir. Tekne kiralama tamamen özelleştirilebilir olduğundan bir servete mal olmayacağını unutmayın. Sorgunuzu bugün bize gönderin ve mevcut tüm seçenekleri keşfedin.

ALANYA GÜNLÜK ÖZEL TEKNE TURU

Arkadaşlarınız veya ailenizle özel bir teknede bir gün geçirmek ister misiniz? Özel bir günü mü kutluyorsunuz yoksa sadece rahatlamak ve iyileştirilmiş hizmetin tadını çıkarmak mı istiyorsunuz? Gerçekten önemli değil! Filomuzda, büyüklüğü ne olursa olsun grubunuzu ağırlamaya ve gününüzü özel kılmaya hazır her boyutta tekne bulunmaktadır. Profesyonel ekiplerden ayrıcalıklı hizmet alırken Akdeniz'in uçsuz bucaksız mavisi ile çevrili olmanın nasıl bir his olduğunu öğrenin ve asla silinmeyecek anılar yaratın.

Günlük tekne kiralama hizmetimiz, kişisel tercihlerinizi karşılamak için tamamen özelleştirilebilir. Rotayı ve nerede yüzüleceğini seçebilirsiniz. Ayrıca şık teraslarda ve açık hava yemek alanlarında dinlenirken yemek ve içmek istediğiniz yemek ve içecekleri seçebilirsiniz. Daha da iyisi, kutlama yapıyorsanız veya sadece gününüzü özel kılmak istiyorsanız, bazı ekstra hizmetler ekleyebilirsiniz.

ALANYA HAFTALIK ÖZEL TEKNE TURU

Bölgede çok sayıda seçkin tatil köyü varken, uyandığınızda bir teknede uyandığınızda hissedeceğiniz duygu bambaşka. Bu deneyimin en iyisini sunmak için teknelerimiz haftalık olarak kiralanabilir. Alanya'nın güzel sahillerinde yelken açarken aradığınız mahremiyetin tadını çıkarın. Haftalık kiralama hizmeti, farklı büyüklükteki teknelerle verilmektedir. Böylece, sadece bir çift veya daha büyük bir grup iseniz endişelenmenize gerek yok!

Tekne kiralama her zaman yüksek fiyatlar ile ilişkilendirilmez. Alanya'daki tekne kiralamalarımız tamamen özelleştirilebilir ve ihtiyaç ve gereksinimlerinize göre ayarlanabilir. Bu nedenle, bütçenize uygun, dahil etmek istediğiniz hizmetleri seçmekten çekinmeyin. Kaliteden asla ödün vermediğimiz için teknelerimiz zarif bir şekilde dekore edilmiştir ve son teknoloji tasarımlara sahiptir. Sorularınızı bize gönderin ve size rekabetçi fiyatlarla en iyi tekne kiralama seçeneklerini sunalım.

Adres

Bölgeler

Beşem Turizm - TÜRSAB NO: 4278

Eksen Turistik Yatırımlar Tic. Ldt Şti.

Armutalan Mahallesi 114. Sokak

No:1/A

Marmaris / Muğla

Telefon: 0 534 403 04 50

TÜRSAB_NO-removebg-preview.png
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

© 2014 - 2021 Tüm Hakkı tr.onlineexcursions.com 'a aittir.