adrasan.jpg
Özel Tekne Turları 2.png

Adrasan Özel Tekne Turu

Adrasan Özel Tekne Turu sayfasına hoş geldiniz . Adrasan limanında bulunan ilgilendiğiniz yatları burada bulabilirsiniz. Adrasan, Akdeniz kıyısındaki en iyi yerlerden biri ve aynı zamanda Türkiye'nin yatçılık başkentidir. Birkaç saat veya birkaç günlüğüne yat kiralamayı tercih edebilir ve şehrin etrafındaki koyları dolaşabilirsiniz.

 ( Teknelerimiz 2022 yaz sezonunda rezervasyona açılacaktır )

ADR-01-1.jpg

ADR - 01

Bodrum Özel Tekne Turları.png

ADR - 04

ADR-02-9.jpg

ADR - 02

Bodrum Özel Tekne Turları.png

ADR - 05

Bodrum Özel Tekne Turları.png

ADR - 03

Bodrum Özel Tekne Turları.png

ADR - 6

Bir günlük kiralama

Bir günlüğüne 30 kişiye kadar yat kiralayabilirsiniz. Filomuzda her zevke, ilgiye ve bütçeye uygun onlarca tekne bulunmaktadır.

Bir haftalık kiralama

Aileniz veya arkadaşlarınızla tatilinizi geçirmek isterseniz bir haftalık tekne kiralayabilirsiniz. Genellikle bu hizmet cumartesiden cumartesiye mevcuttur, yani bir cumartesi günü bir tekne kiralarsınız ve bir hafta sonra iade edersiniz.

Neden Adrasan Özel Tekne Turu?

Adrasan sahilini, adalarını, koylarını ve çevresini keşfetmek ister misiniz? Cevabınız evet ise gelin birlikte yapalım.

Adrasan Özel Tekne Turu faydaları

Tatil söz konusu olduğunda, elbette, mümkün olan en iyi şekilde geçirmek istersiniz: hayatın her zamanki koşuşturmacasından uzakta. Adrasan ve çevresi bunun için idealdir. Bize katılmaya karar verirseniz elde edeceğiniz avantajlardan biraz bahsedelim.

Rahat dinlenme

Sadece deniz ve kıyı manzaralarının tadını çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda açık denizin berrak sularında yüzmek için de harika bir fırsatınız olur. Ve gönlünüzce yüzdüğünüzde, yatınızın güvertesinde güneşlenebilir ve rahatlayabilirsiniz.

Adrasan'ın muhteşem manzarası

Gözlerinizi kapatın ve kendinizi Adrasan'da hayal edin. Güzel havası, meşhur iğne yapraklı ormanları, pırıl pırıl güneşi, masmavi denizi, sahildeki şirin evleri ve çiçek kokuları… Adrasan kesinlikle seveceğiniz muhteşem bir yer.
Tüm bu ihtişamı denizden seyretmek için eşsiz bir şansınız var ve inanın bu manzara kimseyi kayıtsız bırakmadı.

Lüks ve zarafet

Bir yatta konforlu bir konaklamaya ek olarak, tekne filomuzun gerçek lüksü sizi bekliyor. Tüm teknelerimiz konforlu, konforlu ve iyi donanımlıdır. Zarafetlerine hayran kalacaksınız, çünkü yatlar her zaman sadece güvenilir değil, aynı zamanda güzel inşa edilir.

Güvenli dinlenme

Filo kaptanlarımız sudaki güvenliği ciddiye alır. Tüm teknelerimiz gerekli seyir ve kurtarma ekipmanları ile donatılmıştır. Her kaptan, teknenin ve mürettebatın güvenliğinden tek başına sorumludur. Ayrıca sadece güvenlik yönetmeliklerine sıkı sıkıya uymakla kalmıyor, aynı zamanda hijyeni de en üst seviyede tutuyoruz.

Adrasan en iyi yat kiralama hizmeti

Adrasan Özel Tekne Turu ile ilgileniyorsanız, size bölgedeki en iyi tekneleri sunmak için sabırsızlanıyoruz. Bizimle iletişime geçin, size gerekli tüm bilgileri vereceğiz. 7/24 iletişim halindeyiz!

Adres

Bölgeler

Beşem Turizm - TÜRSAB NO: 4278

Eksen Turistik Yatırımlar Tic. Ldt Şti.

Armutalan Mahallesi 114. Sokak

No:1/A

Marmaris / Muğla

Telefon: 0 534 403 04 50

TÜRSAB_NO-removebg-preview.png
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

© 2014 - 2022 Tüm Hakkı tr.onlineexcursions.com 'a aittir.